Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 1.0
UnbreakableRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
The KingRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 1.5