Titles you rated
EscapeRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
FyreRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Tell Me Who I AmRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0