Titles you rated
 Golden TimeRated ★ 5.0 Golden TimeRated ★ 5.0
 Dr. RomanticRated ★ 5.0 Dr. RomanticRated ★ 5.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0 Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
 Matrimonial ChaosRated ★ 2.5 Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
 W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 The Light in Your EyesRated ★ 5.0 The Light in Your EyesRated ★ 5.0
 Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0 Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
 Delicious GuysRated ★ 3.5 Delicious GuysRated ★ 3.5
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0