Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The First FrostRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0