Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.5- TerminalRated ★ 4.0