Movies
Ratings
109
MoneyballRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5