Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0