Titles you rated
Mare of EasttownRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Roman EmpireRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Alexander: The Making of a GodRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 5.0
Roman EmpireRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 4.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Samurai GourmetRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0