Movies
Ratings
448
Peter RabbitRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Stonehearst AsylumRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0- Ice RiverRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0