Series
Ratings
91
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0