Movies
Ratings
352
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 2.0
The House BunnyRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0