Titles you rated
DevilRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 1.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5