Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Operation FinaleRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0