Titles you rated
The Lucky OnesRated ★ 2.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 2.5
Premium RushRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 1.0
HostelRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
NextRated ★ 2.5
Training DayRated ★ 3.5