Series
Ratings
79
Swallow the SunRated ★ 1.0
RobberRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
LobbyistRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Road No. 1Rated ★ 1.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Love RainRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0