Titles you rated
Boy ARated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.5
TMNTRated ★ 2.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 2.5
Big StanRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Blades of GloryRated ★ 3.5
Jackass 3DRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5