Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0