Titles you rated
Our Little SecretRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
SpanglishRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 0.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5- SawRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5