Series
Ratings
125
AnnaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 3.5
WayneRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 0.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.0
The Return of SupermanRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 0.5