Titles you rated
Grown UpsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0