Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5