Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0