Series
Ratings
19
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5- Medamayaki no Kimi Itsu Tsubusu?Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0- Candy CandyRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0