Series
Ratings
20- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0