Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Shapes of LoveRated ★ 2.5
Here We Meet AgainRated ★ 4.5
Love Me, Love My VoiceRated ★ 4.5
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
Why Women LoveRated ★ 4.0
The Love You Give MeRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Only at 22:00 on WednesdayRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5