Series
Ratings
110
TimelessRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
BerlinRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 2.5
The Devil's JusticeRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5