Titles you rated
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0