Movies
Ratings
1181
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
AnimaRated ★ 3.0
Crossing HennessyRated ★ 3.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5- Family GraveRated ★ 2.5
Love in the AfternoonRated ★ 2.5
The Great Train RobberyRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 3.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5