Series
Ratings
247
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.5
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Behind the Attraction Season 2Rated ★ 3.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 2.5