Series
Ratings
15
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.5
 
The IT CrowdRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
 - Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
 
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0