Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Curse of ChuckyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.5