Titles you rated
Star of the UniverseRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- BROTHERS CONFLICTRated ★ 5.0
- DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0