Titles you rated
The EastRated ★ 1.0
New TrialRated ★ 3.0
FallRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0