Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0