Movies
Ratings
309
SpotlightRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
BeginnersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 1.0
YesterdayRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0