Movies
Ratings
73
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 1.0
KillersRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 2.0
Leap YearRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0