Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0