Movies
Ratings
305
The Lion KingRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0