Series
Ratings
59
One Punch ManRated ★ 4.5
Giant KillingRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- BakumanRated ★ 5.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 2.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5