Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0