Series
Ratings
152
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Captivating the KingRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5