Titles you rated
Kids ReturnRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
GORated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Demon CityRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5