Movies
Ratings
166
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0