Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5