Movies
Ratings
58
RatatouilleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0