Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 2.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0- Perfect CrimeRated ★ 0.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0