Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5