Movies
Ratings
23
AssassinationRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0