Movies
Ratings
784
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5