Titles you rated
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0